Nasze realizacje

Balkony francuskie szklane

Na tej stronie znajdziesz zdjęcia wyprodukowanych przez nas nowoczesnych balkonów francuskich szklanych: zarówno na popularnych rotulach (mocowania punktowe) jak i w naszym wyjątkowym systemie VIEW (pionowych profilach). Niektóre z tych balkonów francuskich szklanych samodzielnie zamontowali nasi klienci, ale znaczna większość z nich to praca naszej ekipy.

Możesz obejrzeć wszystkie zdjęcia, ale jeśli się spieszysz, albo interesuje Cię tylko jedno konkretne rozwiązanie, kliknij bezpośrednio w odpowiedni przycisk (np. Szklany balkon francuski VIEW na elewacji), a nasza strona od razu zabierze Cię we właściwe miejsce.

Każdą grupę fotografii poprzedziliśmy paroma zdaniami, w których wyjaśniamy to i owo, co - mamy nadzieję - pomoże Ci w podjęciu decyzji. Gdybyś jednak wciąż miał jakieś pytania dotyczące oferowanych przez nas balkonów francuskich szklanych, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Napisz do nas,, a jeśli uważasz, że lepiej załatwić to przez telefon - zadzwoń lub osobiście - umów się na spotkanie. Zawsze może też odwiedzić Cię nasz technik.

Na tej stronie znajdziesz szklane balkony francuskie montowane na rotulach oraz na systemie pionowych profili VIEW.

Jeśli szukasz zdjęć balustrad szklanych zewnętrznych, wewnętrznych albo z montażem bocznym, powróć do strony głównej realizacji.

ZREALIZOWANE PRZEZ NAS

Szklane balkony francuskie

Szklany balkon francuski na rotulach

Szklany balkon francuski na rotulach

Najpopularniejszym aktualnie na rynku sposobem mocowania balkonów francuskich szklanych jest mocowanie punktowe przy pomocy tak zwanych rotul. Rotule wykonywane są ze stali szlifowanej i stanowią minimalistyczny, estetyczny, metalowy element utrzymujący taflę szkła. Rotule pozostawiają pewien zakres wyboru klientowi. Można wybrać ich grubość, można pomalować je na wybrany kolor RAL, a także zamocowaną w ten sposób taflę szkła można wykończyć poręczą – takie wykończenie szklanego balkonu francuskiego przedstawione jest na niektórych naszych zdjęciach w tej sekcji.
Przejdź do realizacji
Szklany balkon francuski VIEW na elewacji

Szklany balkon francuski VIEW na elewacji

Ten rodzaj szklanego balkonu francuskiego cieszy się u nas zdecydowanie największym zainteresowaniem klientów. Szczerze mówiąc trudno się dziwić, ponieważ efekt końcowy wygląda naprawdę świetnie. Pionowe profile boczne doskonale pasują do zdecydowanej większości brył budynków, a szczególnie dobrze prezentują się w nowoczesnym budownictwie. Możliwość pomalowania profili szklanego balkonu francuskiego na wybrany kolor RAL, korespondujący z jakimś elementem elewacji bądź tożsamy z kolorem stolarki okiennej, stanowi jeszcze dodatkowy atut tego rozwiązania.
Przejdź do realizacji
Szklany balkon francuski VIEW w ościeży

Szklany balkon francuski VIEW w ościeży

System VIEW pozwala na szereg sposobów montażu. Poza montażem na elewacji możliwy jest również montaż szklanego balkonu francuskiego w ościeży – wnęce okiennej. Ten sposób montażu pozwala na zamocowanie tafli balkonu francuskiego blisko okna, bez ingerencji w stolarkę okienną. Możliwy jest również montaż w przypadku stosowania rolet okiennych. Podobnie jak w przypadku szklanego balkonu francuskiego VIEW na elewacji, tutaj także istnieje możliwość pomalowania profili na wybrany kolor RAL: czy to korespondujący z jakimś elementem elewacji, czy to tożsamy z kolorem stolarki okiennej, czy jakikolwiek inny, który tylko przyjdzie Ci do głowy.
Przejdź do realizacji
Szklany balkon francuski VIEW mocowany do stolarki okiennej

Szklany balkon francuski VIEW mocowany do stolarki okiennej

Kolejnym sposobem montażu balkonu francuskiego szklanego na systemie VIEW jest montaż profili bezpośrednio do stolarki okiennej. Aby taki montaż był możliwy stolarka musi być odpowiednio uzbrojona – najlepiej jeśli skonsultujesz z nami jej przekrój. Pomalowanie profili szklanego balkonu francuskiego na kolor RAL odpowiadający kolorowi stolarki sprawi, że mocowanie będzie niemal niewidoczne.
Dostępne wkrótce...

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Nowoczesne balustrady szklane Workmet

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188

Sprawdź nas na:

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188