Galeria z realizacji

Szklany
balkon francuski
VIEW na elewacji

Ten rodzaj szklanego balkonu francuskiego cieszy się u nas zdecydowanie największym zainteresowaniem klientów. Szczerze mówiąc trudno się dziwić, ponieważ efekt końcowy wygląda naprawdę świetnie. Pionowe profile boczne doskonale pasują do zdecydowanej większości brył budynków, a szczególnie dobrze prezentują się w nowoczesnym budownictwie. Możliwość pomalowania profili szklanego balkonu francuskiego na wybrany kolor RAL, korespondujący z jakimś elementem elewacji bądź tożsamy z kolorem stolarki okiennej, stanowi jeszcze dodatkowy atut tego rozwiązania.
Jednak montaż takich profili na elewacji wymaga uprzedniego przygotowania. Gdy prace elewacyjne jeszcze są w toku: styropian został już przyklejony (albo została wyznaczona jego linia) ale jeszcze nie położono tynku; należy zamocować przy oknach odpowiednie podkonstrukcje, najczęściej kotwione na wylot ściany. Taka podkonstrukcja następnie jest pokrywana tynkiem razem ze styropianem i gdy elewacja jest już wykończona, można zamontować profile VIEW balkonu francuskiego szklanego.

Tak więc jeśli rozważasz ten sposób mocowania swoich szklanych balkonów francuskich, to nie zwlekaj z kontaktem z nami. Jeśli natomiast Twoja elewacja jest już gotowa, a bardzo zależy Ci na tym systemie – cóż – damy radę, ale na pewno w miejscu mocowania uszkodzimy elewacje i po umieszczeniu tam podkonstrukcji będziesz musiał dokonać stosowanych poprawek. Jeśli to nie problem – daj znam znać!

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Nowoczesne balustrady szklane Workmet

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188

Sprawdź nas na:

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188