Nowoczesne balustrady szklane

o firmie WORKMET

Nowoczesne balustrady szklane

Kim jesteśmy?

Jesteśmy lokalną firmą ze Skoczowa, położonego koło Bielska Białej, specjalizującą się w balustradach szklanych i szklanych balkonach francuskich. Prowadzimy zarówno sprzedaż elementów do montażu samodzielnego, dla firm jak i osób prywatnych, na terenie całego kraju i zagranicą. A także oferujemy sprzedaż elementów balustrad szklanych i balkonów francuskich szklanych wraz z usługą montażu na terenie województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Chociaż w formie spółki działamy dopiero od jakiegoś czasu, to nasza działalność w branży trwa już od kilkunastu lat.

Czemu warto nam zaufać?

Jako firma Workmet rozpoczynaliśmy naszą działalność od konstrukcji stalowych oraz balustrad metalowych. Przez kolejne lata zdobywaliśmy cenne doświadczenie techniczne i budowlane, rozwijając jednocześnie także nasz asortyment i ofertę o nowe propozycje. Gdy do oferty włączyliśmy nasze balustrady szklane i balkony francuskie ze szkła, zaczęły się one cieszyć się taką popularnością, że przez kolejne lata postanowiliśmy ograniczyć naszą działalność jedynie do nich. Nasza oferta to więc wieloletnie doświadczenie połączone z nowoczesnym asortymentem. Decydując się na współpracę z nami kupujesz nie tylko balustradę szklaną, ale także jakość i doświadczenie, oraz szerokie wsparcie techniczne od zapytania aż do realizacji zamówienia.
Balustrady szklane z montażem bocznym na Śląsku i w Małopolsce
Nowoczesne balustrady szklane z montażem na śląsku i w małopolsce
Balustrada mleczne szkło na schodach i tarasie, śląsk i małopolska
Balustrady szklane na śląsku i w małopolsce  Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Żywiec

Co wyróżnia nasze balustrady?

Oferowane przez nas produkty należą do kategorii premium. Nasze balustrady szklane nie posiadają żadnych słupków ani innych elementów zakłócających widok (chyba, że klient zdecyduje się na pochwyt na górnej krawędzi tafli szkła). Podobnie i nasze balkony francuskie szklane, poza elementami mocującymi, w całości składają się ze szkła. Jednak nie chodzi tylko i wyłącznie o rodzaj balustrad, ale także o ich jakość.
W trosce o nią od wielu lat współpracujemy tylko z renomowanymi producentami. Dokładamy tym samym wszelkich starań by oferowane przez nas balustrady szklane spełniały wszystkie stawiane przed nimi wymogi – zarówno te dotyczące jakości jak i bezpieczeństwa.
Dzięki temu nasze balustrady szklane posiadają odpowiednie certyfikaty, które umożliwiają wykorzystanie ich zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i publicznym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą >

Opinie naszych Klientów

google opinie firma workmet zweryfikowane opinie z Google zobacz wszystkie opinie w Google>

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Nowoczesne balustrady szklane Workmet

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188

Sprawdź nas na:

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188