Nasze realizacje

Balustrady szklane Kraków

Nowoczesne balustrady szklane ciągle zyskują w Krakowie na popularności. Obecne są już nie tylko w biurowcach, wielkich salonach sprzedażowych czy galeriach handlowych, ale coraz częściej stosowane są w budownictwie jednorodzinnym czy deweloperskim. Kraków jest miastem, w którym bez przerwy powstają nowe inwestycje, a kolejne budynki są modernizowane. Balustrady szklane montowane na profilu sprawdzą się doskonale w formie balustrad zewnętrznych – na tych obszarach Krakowa, z których rozpościerają się piękne widoki, oraz wewnętrznych – wszędzie tam, gdzie celem jest uzyskanie jasnego, nowoczesnego wnętrza.
Oferujemy balustrady szklane z usługą montażu w Krakowie, oraz w miejscowościach w pobliżu Krakowa. Podejmujemy się realizacji o zakresie powyżej 15 metrów bieżących balustrad szklanych. Nasze balustrady nie posiadają słupków, a jedyne elementy metalowe to profil bazowy o wysokości około 12 cm, oraz ewentualny pochwyt. Takie balustrady to więc w większości samo szkło - zahartowane i zalaminowane dla Twojego bezpieczeństwa.

Jeśli więc szukasz właśnie takich balustrad szklanych, a miejscem Twojego zamieszkania jest Kraków, lub okolice Krakowa – daj nam znać!

Możesz też od razu zapoznać się z informacjami na temat naszej oferty balustrad szklanych dla mieszkańców Krakowa. Znajdziesz je niżej na tej stronie.

Nowoczesne balustrady szklane

Czym są nowoczesne balustrady szklane montowane na profilu?

Balustrady szklane na profilu to nowoczesna funkcjonalność, najwyższe bezpieczeństwo i świetny wygląd w jednym. Wykonujemy je tylko i wyłącznie z najwyższej klasy materiałów. Systemy naszych balustrad szklanych są przebadane i certyfikowane przez odpowiednie instytucje. Są łatwe w użytkowaniu, a jeśli chodzi o atuty wizualne – zostawiają konkurencję daleko w tyle. Brak słupków pozwala na uzyskanie niezakłóconych widoków na zewnątrz i dobrze doświetlonej przestrzeni wewnątrz. Nasze balustrady szklane to tylko profil i szkło (oraz ewentualny pochwyt). Żadnych łączników czy mocowań do ściany.
Balustrady szklane - co je wyróżnia?
Image
Balustrada mleczne szkło na schodach i tarasie, śląsk i małopolska
Balustrady szklane na śląsku i w małopolsce  Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Żywiec

Nowoczesne balustrady szklane

Dlaczego firma Workmet?

Jesteśmy firmą z okolic Bielska-Białej, województwo śląskie, ale w Krakowie nasza ekipa może znaleźć się w około 2 godziny. Z tego powodu, oraz z racji bardzo dużego zainteresowania balustradami szklanymi w Krakowie, Kraków stanowi jeden z podstawowych obszarów naszych działań. W Krakowie i jego okolicach zrealizowaliśmy już wiele montaży balustrad szklanych – zdjęcia niektórych z nich znajdziesz niżej na tej stronie.

Jako firma wykonujemy tylko i wyłącznie balustrady szklane na profilu oraz balkony francuskie szklane. Wąski zakres usług umożliwia nam daleko idącą specjalizację. Dzięki temu jesteśmy po prostu dobrzy w tym co robimy. Opinie naszych zadowolonych klientów są tego świadectwem (kilkoma z nich chwalimy się na dole tej strony). 

Tak więc zapoznaj się z naszą ofertą i cenami – i jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana – daj nam znać!

Poznaj nasz standardowy zestaw balustrady szklane
Możesz też spersonalizować swoją balustradę o dodatkowe opcje

Z doświadczenia wiemy, że poza naprawdę wyjątkowymi sytuacjami, oferowany zakres elementów i formatów w zupełności wystarcza by skonstruować dowolną balustradę szklaną.

Wysokość tafli szkła

Szkło w naszych balustradach jest zawsze hartowane i laminowane – dwie hartowane tafle szkła o grubości 8 mm są sklejone ze sobą dwoma warstwami specjalnej folii, uzyskując łącznie 16,76 mm grubości. Jego krawędzie są oszlifowane i wypolerowane, a naroża zaokrąglone. Dzięki temu szkło w naszych balustradach nie potrzebuję żadnego wykończenia górnej krawędzi, chyba, że chcesz je zastosować. W zestawie standardowym oferujemy szkło FLOAT (szkło standardowe, zielonkawe na krawędzi) w trzech wysokościach: 100, 110 i 120 cm. W Krakowie najczęściej montujemy balustrady ze szkłem o wysokości tafli 100 cm.
Image
Image

Wykończenie profilu podłogowego

Profile w naszych balustradach szklanych standardowo wykończone są w aluminium szczotkowanym. Jeśli jednak chcesz, możemy pomalować profil (i ewentualne wykończenie górnej krawędzi szkła) Twojej balustrady na wybrany przez Ciebie kolor z palety RAL. Domyślnie malujemy elementy metalowe w wykończeniu matowym, chociaż oczywiście możemy pomalować je w innym wykończeniu. W Krakowie i w miejscowościach w pobliżu Krakowa najczęściej malujemy profile naszych balustrad szklanych na RAL 7016 matowy (antracyt) lub 9005 matowy (czarny).
Balustrada szklana

Wykończenie Twojej balustrady szklanej

Nasze balustrady szklane nie potrzebują żadnego elementu metalowego na górze tafli szkła, co jest świetnym wyborem, jeśli interesuje Cię minimalistyczny, niezakłócony niczym widok. Jeśli jednak chcesz dodać swojej balustradzie szklanej charakteru, oferujemy kilka rodzajów pochwytów: kwadratowy i okrągły o przekroju około 4 cm, a także minimalistyczne wykończenie krawędzi o wymiarach 20 mm x 22 mm. Na terenie Krakowa klienci bardzo często decydują się na pochwyty kwadratowe lub okrągłe.
Image

Wybierz rodzaj montażu balustrady szklanej

I poznaj nasze ceny dla montażu w Krakowie

Balustrady szklane z montażem podłogowym
Podstawowym sposobem montażu balustrady szklanej jest montaż na profilu podłogowym. (Taki też montaż najczęściej jest wybierany przez klientów z Krakowa i jego okolic.) Ten sposób montażu jest najtańszy i najprostszy w przeprowadzeniu. Jego zalety oraz ceny poznasz klikając w przycisk poniżej.
Balustrady szklane z montażem bocznym
Alternatywną formą montażu balustrady szklanej jest montaż profilu od boku. Ten sposób montażu jest bardziej skomplikowany i czasami wymaga dodatkowych przygotowań. Więcej informacji na jego temat, a także jego ceny, znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Co potrzebujesz wiedzieć:

Najczęściej zadawane pytania

Jaki obszar objęty jest ofertą?
Zaprezentowana na tej stronie oferta obejmuje wszystkie dzielnice Krakowa, a także przylegające do Krakowa miejscowości, takie jak: Wieliczka, Skawina, Balice, Zabierzów, Niepołomice, Michałowice, Modlniczka.
Jeśli masz więcej pytań dotyczących balustrad szklanych, odpowiedzi znajdziesz TUTAJ

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Balustrady szklane zamontowane w Krakowie i okolicach

Na terenie Krakowa i miejscowości w pobliżu Krakowa zrealizowaliśmy wiele montaży nowoczesnych balustrad szklanych. Oto kilka z nich.

Opinie naszych Klientów

google opinie firma workmet zweryfikowane opinie z Google zobacz wszystkie opinie w Google>

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Nowoczesne balustrady szklane Workmet

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188

Sprawdź nas na:

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188