Nasze realizacje

Balustrady szklane wewnętrzne

Na tej stronie znajdziesz zdjęcia wyprodukowanych przez nas wewnętrznych nowoczesnych balustrad szklanych na profilu podłogowym. Niektóre z tych balustrad szklanych samodzielnie zamontowali nasi klienci, ale znaczna większość z nich to praca naszej ekipy.

Możesz obejrzeć wszystkie zdjęcia, ale jeśli nie masz czasu, albo interesuje Cię tylko jedno konkretne rozwiązanie, kliknij bezpośrednio w odpowiedni przycisk (np. balustrada szklana z pochwytem kwadratowym), a nasza strona od razu zabierze Cię we właściwe miejsce.

Wszystkie zestawy zdjęć poprzedziliśmy krótkim opisem, w którym wyjaśniamy to i owo, co – mamy nadzieję – pomoże Ci w podjęciu decyzji. Gdyby jednak pojawiły się jakieś pytania dotyczące naszych balustrad szklanych, jak zwykle pozostajemy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas, a jeśli uważasz, że lepiej załatwić to w rozmowie – zadzwoń lub umów się na spotkanie. Zawsze może też odwiedzić Cię nasz technik.


Na tej stronie znajdziesz balustrady zewnętrzne montowane na profilu podłogowym oraz profilu F.

Jeśli szukasz zdjęć balustrad szklanych z montażem bocznym, balustrad szklanych wewnętrznych, czy szklanych balkonów francuskich, powróć do strony głównej realizacji.

ZREALIZOWANE PRZEZ NAS

Balustrady szklane wewnętrzne

Balustrady szklane zewnętrzne bez pochwytu

Balustrady szklane bez pochwytu

Najbardziej podstawową wersją balustrady szklanej jest balustrada niezakończona żadnym elementem metalowym ani drewnianym. Dla wielu użytkowników balustrady fakt ten stanowi jej atut, ponieważ brak wykończenia nadaje balustradzie szklanej lekkości. W pomieszczeniach, gdzie balustrada szklana nie będzie często dotykana, brak pochwytu może okazać się najlepszym wyborem. Wciąż jednak można spersonalizować sobie profil bazowy tej balustrady, chociażby malując go na wybrany kolor RAL.
Przejdź do realizacji
Balustrady szklane z zabezpieczeniem krawędzi

Balustrady szklane z zabezpieczeniem krawędzi

Jeśli jednak wydaje Ci się, że w samym szkle czegoś brakuje, interesującym wyborem może okazać się bardzo minimalistyczne zabezpieczenie krawędzi. Stanowi je wykonany z aluminium szczotkowanego minimalistyczny profil o wymiarach 21,5 mm x 5 mm. Profil taki nalepiany jest na specjalnej taśmie. Zabezpieczenie krawędzi dodaje do Twojej balustrady szklanej dodatkowy element, który możesz pomalować na wybrany kolor RAL. Może to być ten sam kolor co profil bazowy, lub inny. Możesz też pozostać przy wykończeniu aluminium szczotkowane, które również prezentuje się doskonale.
Dostępne wkrótce...
Balustrady szklane z profilem U

Balustrady szklane z profilem U

Jeśli zabezpieczenie krawędzi jest dla Ciebie zbyt minimalistyczne, naszą kolejną propozycją jest profil U, o wymiarach 22 mm x 20 mm, również wykonany z aluminium szczotkowanego. Profil ten jest bardziej dostrzegalny, więc jest bardzo dobrym wyborem jeśli chcesz uzyskać efekt obramowanego szkła w swojej balustradzie szklanej. Wciąż jednak nie jest to typowy pochwyt, ale forma zabezpieczenia krawędzi, która naklejana jest na górną krawędź szkła przy pomocy specjalnej taśmy.
Przejdź do realizacji
Balustrady szklane z pochwytem kwadratowym

Balustrady szklane z pochwytem kwadratowym

Pochwyt kwadratowy jest profilem wykonanym z aluminium szczotkowanego, o przekroju 40 mm x 40 mm, przez co nie pełni już jedynie funkcji dekoracyjnej, ale przede wszystkim użytkową. O taki profil wygodnie jest się oprzeć, czy chwycić się go wychodząc po schodach. Jeśli więc Twoja balustrada szklana będzie często używana na któryś z tych sposobów, pochwyt kwadratowy jest doskonałym wyborem. Profil ten nie jest naklejany na taśmie (jak zabezpieczenia krawędzi), ale jest nakładany na specjalnej uszczelce.
Przejdź do realizacji
Balustrady szklane z pochwytem okrągłym

Balustrady szklane z pochwytem okrągłym

Nasza oferta to jednak nie tylko ostre kształty. Pochwyt aluminiowy, szczotkowany, nakładany na uszczelce występuje też w przekroju okrągłym o średnicy 42,4 mm. Pozwala on wkomponować balustradę szklaną tam, gdzie nie pozwoliłoby na to wykorzystanie kwadratowych i prostokątnych kształtów.
Przejdź do realizacji

Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

Nowoczesne balustrady szklane Workmet

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188

Sprawdź nas na:

ul. Modrzewiowa 16/1,
43-430 Harbutowice (PL)

E. info@workmet.pl
P. +48 572 312 188